Správca / správkyňa Instagram účtu

30.01.2022 10:40

Ste kreatívna osoba, ktorá sa zaujíma o sociálne siete a online marketing a nerobia vám problém ani grafické úpravy? Ak odpovedáte áno, možno sa vám bude pozdávať pracovná ponuka od firmy SEDRYK LE BLANC s.r.o., ktorá už viac ako 7 rokov pôsobí v oblasti módy. Spoločnosť aktuálne rozširuje svoj tím a hľadá schopnú správkyňu / správcu Instagram Instagramového účtu.

Náplň práce:

  • správa sociálnych sietí Instagram, Facebook a TikTok na pravidelnej týždňovej báze,

  • komunikácia s fanúšikmi na FB, Instagrame,

  • plánovanie dlhodobej stratégie (Content planner, KPIs, analýza výkonu, strategický výber influencerov na spoluprácu),

  • vytváranie produktových fotografií na sociálne siete a následná grafická úprava obsahu.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • základné znalosti spravovania sociálnych sietí,

  • schopnosť vytvárať kreatívny a pútavý obsah na Instagrame, Facebooku a Tiktoku,

  • základné znalosti influencer marketingu (výber vhodných potencionálnych influencerov na krátkodobé a dlhodobé spolupráce),

  • základné znalosti kvalitnej tvorby fotografií a videí,

  • skúsenosti s nástrojmi na grafickú upravu obsahu - Canva, Adobe Photoshop/Lightroom,

  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • znalosť programov Microsoft Office, Facebook Ads Manager, Google Analytics, Instagram Business Manager,

  • aspoň 1 rok praxe na pozícii - social media, copywriting.

Osobnostné predpoklady:

  • plniť dohodnuté termíny,

  • samostatnosť,

  • spoľahlivosť,

  • proaktívny prístup k práci,

  • zodpovednosť.

Ponúkajú:

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • možnosť pracovať z pohodlia domova,

  • príjemné a veľmi profesionálne pracovné prostredie,

  • zľava na nákup luxusného oblečenia v predajniach firmy,

  • plat od 400 EUR/mesiac (skrátený úväzok, na dohodu (brigáda).

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.02.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.